Pastorácia povolaní na Slovensku

Sleduj novinky pastorácie povolaní

 

 

 

 

 

 

 

Návštevníci našej stránky

Dnes:48
Tento týždeň:610

Práve je tu on-line 22 návštevníkov a nik z nášho tímu.Autorské práva a podmienky použitia obsahu


©  2021 Pastorácia povolaní na Slovensku


Môžeš slobodne a zadarmo používať, sťahovať a reprodukovať všetok materiál z tejto stránky.

Ak reprodukuješ materiál z našej stránky na inej internetovej stránke alebo v časopise a pod., uveď zdroj (v tvare "Prebraté z povolania.kbs.sk") a v prípade blogov uveď aj autora článku.

V prípade zdieľania nášho obsahu na sociálnych sieťach (facebook, twitter a pod.) uveď link na originálny obsah (ak ho sociálna sieť nepridá do tvojho príspevku automaticky).

Bolo by od teba milé napísať nám aj krátku správu o tom, že používaš náš obsah...


Odkazy na stránky tretích strán

Naša stránka obsahuje odkazy na obsah mnohých internetových stránok, ktoré nie sú spravované Pastoráciou povolaní na Slovensku (ďalej len "Stránky"). Obsah týchto Stránok je subjektom autorských práv a podmienok použitia zverejnených na jednotlivých Stránkach. Mal by si sa tam zoznámiť s podmienkami použitia ich obsahu, ak ho chceš použiť. Vstup na Stránky a používanie ich obsahu je na tvoje vlastné riziko. Pastorácia povolaní na Slovensku nenesie nijakú zodpovednosť za správnosť a pravdivosť informácií zverejnených na Stránkach ani za akýkoľvek obsah Stránok.

Ak naša stránka obsahuje odkaz na tvoju stránku alebo zdieľa časť obsahu tvojej stránky a máš voči tomu nejaké námietky, prosím, daj nám o tom vedieť...