Pastorácia povolaní na Slovensku

 • Odpusť mi

   

  Drahý Ježišu,
  odpusť mne,
  odlúčenej duši, ktorá sa ťa zriekla,
  pretože som bol slepý.
  Prepáč mi, že som zamenil tvoju lásku za bezcenné veci,
  ktoré nič neznamenajú.
  Pomôž mi nájsť odvahu kráčať po tvojom boku,
  prijať s vďačnosťou tvoju lásku a milosrdenstvo.
  Pomôž mi zostať blízko tvojmu Najsvätejšiemu Srdcu
  a už nikdy viac sa od Teba nevzdialiť.
  Amen

Sleduj novinky pastorácie povolaní

Návštevníci našej stránky

Dnes:47
Tento týždeň:127

Práve je tu on-line 23 návštevníkov a nik z nášho tímu.Príprava na štart

22. - 25. októbra 2014 sa zišlo 63 rehoľníkov a rehoľníčok v Starej Lesnej v hoteli Forton, aby spoločne nechali v sebe zapáliť vnútornú iskru Ducha k intenzívnemu prežívaniu Roku zasväteného života spolu s mladými.

Stretnutie organizoval celoslovenský tím Pastorácie povolaní pod vedením otca biskupa Tomáša Gálisa, ktorý svojou prítomnosťou cez rozhovory a slávenie Eucharistie všetkých otcovsky povzbudil. Zúčastnení spoločne prenikli do metodiky katechéz & quot;Čistý rok pre mladých& quot;, pod vedením Paľa Danka, koordinátora prípravy a realizácie celonárodného stretnutia mládeže P15, ktoré sa bude konať v Poprade. S nadšením sa rozhodli realizovať katechézy, ktoré budú aktualizované každý mesiac na tejto stránke

Do práce v skupinách s listom „Radujte sa!“ adresovaného pápežom Františkom zasväteným a tvorby projektu „Radosť – verné áno“, uviedla prítomných sr. Zuzana Šimková, ŠSND v spolupráci s CTPP. Plodným výsledkom tvorivého nasadenia je 10 zaujímavých, metodicky vypracovaných aktivít, zameraných na interaktívne prežívanie Roku zasväteného života spolu s mladými, ktoré od 30. novembra bude možné nájsť na tejto stránke.